Pakalpojumi

KO MĒS DARĀM?

Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu informācijas sistēmu izstrādes pakalpojumu ciklu, sākot ar konkrētās jomas saimnieciskās darbības analīzi un beidzot ar gatavā risinājuma ieviešanu un personāla apmācību. Klients var izmantot gan visu mūsu piedāvāto pakalpojumu kompleksu, gan atsevišķi kādu konkrētu pakalpojumu.

INFORMĀCIJAS SISTĒMAS

Mēs izstrādājam gan daudzfunkcionālus, gan šauri specifiskus nestandarta risinājumus, lai varētu optimizēt un automatizēt visa uzņēmuma darbu vai atsevišķus procesus. Pašlaik klienta saimnieciskajai darbībai pielāgotu informācijas sistēmu izstrāde ir diezgan pieprasīta tādu klientu vidū, kuri nodarbojas ar specifisku uzņēmējdarbību.

SAREŽĢĪTI TĪMEKĻA RESURSI

Mēs izstrādājam sarežģītas tīmekļa vietnes, informatīvos portālus, sociālos tīklus, interneta bankas. Visi šie resursi ir unikāli tīmekļa risinājumi, kas paredzēti lielam apmeklētāju skaitam. Šādas vietnes izstrādes procesā nav nebūtisku lietu, tāpēc tam ir nepieciešami augsti kvalificēti profesionāļi ar lielu pieredzi apjomīgu projektu realizācijā.

SEO OPTIMIZĀCIJA UN ATBALSTS

Mūsu uzņēmums piedāvā profesionālus tīmekļa SEO optimizāciju un atbalstu. Pateicoties savai lielajai pieredzei dažāda veida sistēmu izstrādē, mēs vienmēr varam atrast nestandarta risinājumus, lai izpildītu sarežģītus uzdevumus.